etiketë me formë ovali 3 1/2" x 2 1/2" nga lethera e lakueshme për lasering me ngjitës
- Parametri
- Produkte të Lidhura
- Kërkesë
Parametri
| Etiketë Ovale nga Lederi i Lasersëm me Merrow dhe Ngjitëse | |
| Etiketa e formës ovalë prej letheri artificiale që mund të gravitet me laser dhe me bordurë merrow, me ngjitës, është ndërtuar me lether artificiale të qëndrueshme që mund të gravitet me laser dhe me skaje të borduara me saktësi me teknikën merrow. Ajo ofron gravura të qarta dhe të pashkëlqyeshme me laser për logo dhe dizajne të personalizuara. Pjesa e saj e poshtme me ngjitës të fortë siguron aplikim të shpejtë, pa nevojë për mjete, në shumicën e llojeve të materialeve tekstil. E rezistente ndaj konsumimit dhe praktike, ajo përshtatet për veshje, çantë, kapelë, uniforma dhe projekte artizanale. E përsosur për dekorimin e markave, dhuratat e personalizuara dhe stilizimin e përditshëm të aksesorive. | |
| Detajet e Produktit | |
| Instruksione për Pastrojmë | |
| Për të pastrore artikujt me letherart lager, përdorni ujë dhe sapun. Ky nuk do largonte shenja nga uji. Likörri punon mirë në shenja të shkrimtarëve. Letherarti nuk e absorbon ulinën e gishtave. | |
| Gjatësia | 3 1/2" |
| Lartësia | 2 1/2" |
| Paksia | 1/16 |
| Madhisi përgjithshme | 3 1/2" (Gjatësia) x 2 1/2" (Larg) x 1/16" te pasur |
| Zonë Personalizimi Maksimale | 3 1/4" x 2 1/4" |
| Ngjyrë | Ndajeni kartelën tonë të ngjyreve dhe lidhuni me ekipin tonë të shitesve. Larg jetojmë duke innovuar me ngjyre dhe model të reja. |
| Ngjyra e Laseruar | e zi, e bardhë, altin, e argjendt, kopër...... |
| Larg | prek Faloj |
| Përmasa të Tjera | 1.57mm te pa |
| Shënime të tjera | |
| Larg dhe eshte me lemezh dhe ngat. Larg kapakun protektiv pas laserit dhe aplikojeni me ate. Rregullimet per aplikim ndrysojne varg te preses dhe larg dhe kushte atmosferike. Larg jan Larg Vetem Me Dore E përfshin për të dy, laser apo printer UV | |
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
CA
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
GL
HU
MT
TH
TR







