šestkotna lasersko obdelovalna kožnata nalepka z merrovom robom, 3" x 2", z lepilnim slojem
- Parameter
- Povezani izdelki
- Poizvedba
Parameter
| Šestkotna lasersko obdelljiva koženka z merrow šivom in lepilnim slojem | |
| Istaknite se z merrow nalogo iz umetnega usnja v obliki šestkotnika, ki je primerna za laserne gravure. Ta sodobna šestkotna naloga, izdelana iz trpežnega umetnega usnja in obdelana z natančno merrow stopnjo, ponuja čisto površino za laserne gravure. Na njeno površino lahko neposredno izvedete ostri, trajni gravirani logotip ali grafiko. Močan lepilni sloj na zadnji strani omogoča hitro pritrditev brez šivanja na oblačila, opremo in dodatke. To je popoln način za označevanje podjetniških enotnih oblek, ustvarjanje edinstvenih identifikatorjev ekip za dogodke, prilagajanje promocijskih izdelkov ali dodajanje osebnega dotika torbam in klobukom. | |
| Podrobnosti o izdelku | |
| Navodila za čiščenje | |
| Po laseringu počistite ostanke z katerekoli neutralno čistočo. Piko pobočne plošče iztrite s vlažno vrsto, alkohol pa odstrani pike tinte. | |
| Dolžina | 3" |
| Višina | 2" |
| Debelina | 1/16 |
| Skupna velikost | 3" (D) x 2" (V) x 1/16" debel |
| Največja območja osebne prilagoditve | 2 3/4" x 1 3/4" |
| Barva | Preverite naše barvne karte in se obrnite na naš ekipo prodaje. Nadaljevamo z novimi barvami in vzorci. |
| Barva lasera | črna, bela, zlata, srebrna, bakra...... |
| Material | faux Koža |
| Razno meritve | 1,57mm debel |
| Razno opombe | |
| V ozadju priljubnice je samolepljivo. Odvrite zaščitno plastično folo po lezbi in uporabite toploto. Nastavitve za priklapanje se razlikujejo v odvisnosti od vaše tla in atmosferskih pogojev. Priljubnice so samo za ročno umivanje Prilagodljivo za laser ali UV tiskalnik | |
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
CA
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
GL
HU
MT
TH
TR







