ovalna lasersko obdelovalna kožnata nalepka z merrovom robom, 3 1/2" x 2 1/2", z lepilnim slojem
- Parameter
- Povezani izdelki
- Poizvedba
Parameter
| Ovalna lasersko obdelljiva kožena nalepka z merrow robom in lepilnim slojem | |
| Ovalna nalepka iz umetne kože za laserne gravure z Merrow robovi in lepilnim slojem je izdelana iz trpežne umetne kože, primerni za laserne gravure, ter ima fine robove, obšite z Merrow šivom. Omogoča ostri, neizbrisljiv laser graviran logotipov in po meri izdelanih motivov. Močan samolepilni sloj omogoča hitro, brez orodja namestitev na večino tkanin. Zaradi odpornosti proti obrabi in praktičnosti se prilega oblačilom, torbam, klobukom, enotnim oblekam in izdelkom za ročno delo. Odlična je za označevanje blagovnih znamk, osebne darila in vsakodnevno stilizacijo dodatkov. | |
| Podrobnosti o izdelku | |
| Navodila za čiščenje | |
| Za čiščenje predmetov iz laserjalnega koženca uporabite vodo in sapo. Ne bo pustil mračnih skrap. Alkohol dobro deluje na oznake od pisalcev. Koženec ne absorbuje masla prstov. | |
| Dolžina | 3 1⁄2" |
| Višina | 2 1/2" |
| Debelina | 1/16 |
| Skupna velikost | 3 1/2" (D) x 2 1/2" (V) x 1/16" debelina |
| Največja območja osebne prilagoditve | 3 1/4" x 2 1/4" |
| Barva | Preverite naše barvne karte in se obrnite na naš ekipo prodaje. Nadaljevamo z novimi barvami in vzorci. |
| Barva lasera | črna, bela, zlata, srebrna, bakra...... |
| Material | faux Koža |
| Razno meritve | 1,57mm debel |
| Razno opombe | |
| Vzadju lepljivega ležaja je samolepljivo. Po lasiranju odstranite zaščitno plast in ga toplo prilepite. Nastavitve za prilepljevanje se različijo glede na vaš stroj in atmosferske pogoje. Priljubnice so samo za ročno umivanje Prilagodljivo za laser ali UV tiskalnik | |
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
CA
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
GL
HU
MT
TH
TR







