šesťuholníková laserovateľná koženka s merrowovým okrajom, 3" x 2", s lepiacou vrstvou
- Parametre
- Súvisiace produkty
- Dopyt
Parametre
| Šesťuholníková laserovateľná koženka s merrowovou okrajinou a lepiacou vrstvou | |
| Vyniknite s šesťuholníkovou značkou z umelej koži, vhodnou na laserové gravírovanie. Táto moderná šesťstranná značka z odolnej umelej koži s pekným merrowovým stehom poskytuje čistý priestor pre laserové gravírovanie. Na jej povrch môžete trvalo a jasne vyryť logá alebo grafiky. Silná lepiaca vrstva na zadnej strane umožňuje rýchlu, bezševnú pripevnenie na odevy, výbavu a doplnky. Ide o ideálne riešenie na označovanie firemných uniforiem, vytváranie jedinečných identifikátorov tímov na podujatia, personalizáciu propagačných produktov alebo pridaním osobitného dotyku na tašky a čiapky. | |
| Podrobnosti o produkte | |
| Inštrukcie na čistenie | |
| Odstráňte následky po laserovom obrábení akýmikolvek neutrálnym čističom. Tlačidlá vytreće mačkou tkaninou, alkohol odstráni farbové skvrny. | |
| Dĺžka | 3" |
| Výška | 2" |
| Hrúbka | 1/16 |
| Celková veľkosť | 3" (D) x 2" (V) x 1/16" hrubý |
| Maximálna oblasť personalizácie | 2 3/4" x 1 3/4" |
| Farba | Zkontrolujte našu farebnú kartu a kontaktujte náš predajný tím. Stále inovujeme s novými farbami a vzorami. |
| Laserovaná farba | čierna, biela, zlatá, strieborná, miedzna...... |
| Materiál | faux Leather |
| Rôzne rozmery | 1.57mm hrubý |
| Rôzne poznámky | |
| Zády náplastku je samolepivá. Odstráňte ochrannú vrstvu po laserovaní a teplovsky aplikujte. Nastavenia aplikácie sa líšia podľa vášho tlačiarneho stroja a atmosférických podmienok. Náplastky sú určené iba na rukovo mytí Použiteľné pre oboje, laserový či UV tlačiar | |
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
CA
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
GL
HU
MT
TH
TR







