oválna laserovateľná koženka s merrowovým okrajom, 3 1/2" x 2 1/2", s lepiacou vrstvou
- Parametre
- Súvisiace produkty
- Dopyt
Parametre
| Oválny laserovateľný patch z koženky s merrowom a lepiacou vrstvou | |
| Oválna laserovateľná nášivka z leatherette s merrowovým okrajom a lepiacou vrstvou je vyrobená z odolnej, laserovateľnej umelej koži a má jemne merrowované okraje. Ponúka ostré, nezlyhávajúce laserové gravírovania pre logá a individuálne dizajny. Silná samolepiaca podložka zabezpečuje rýchle, beznástrojové pripevnenie na väčšinu tkanín. Odolná voči opotrebovaniu a praktická – vhodná pre oblečenie, tašky, čiapky, uniformy a remeselné projekty. Ideálna pre označovanie značiek, personalizované darčeky a štýlové doplnenie každodenného odevu. | |
| Podrobnosti o produkte | |
| Inštrukcie na čistenie | |
| Na čistenie laserovateľných kôžených predmetov použite vodu a mydlo. Nezanechá skvrny od vody. Alkohol dobре odoberá označenia od pera. Kôženina neprijíma olej z prstov. | |
| Dĺžka | 3 1⁄2" |
| Výška | 2 1/2" |
| Hrúbka | 1/16 |
| Celková veľkosť | 3 1/2" (D) x 2 1/2" (V) x 1/16" hrubka |
| Maximálna oblasť personalizácie | 3 1/4" x 2 1/4" |
| Farba | Zkontrolujte našu farebnú kartu a kontaktujte náš predajný tím. Stále inovujeme s novými farbami a vzorami. |
| Laserovaná farba | čierna, biela, zlatá, strieborná, miedzna...... |
| Materiál | faux Leather |
| Rôzne rozmery | 1.57mm hrubý |
| Rôzne poznámky | |
| Spätná strana náplasti je samolepivá. Odstráňte ochrannú vrstvu po laserovaní a teplovate aplikujte. Nastavenia aplikácie sa líšia podľa vášho tlačiarneho stroja a atmosférických podmienok. Náplastky sú určené iba na rukovo mytí Použiteľné pre oboje, laserový či UV tlačiar | |
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
CA
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
GL
HU
MT
TH
TR







