etichetă hexagonală din piele sintetică gravabilă cu laser, 3" x 2", cu finisare Merrow și adeziv
- Parametru
- Produse asociate
- Cerere
Parametru
| Etichetă hexagonală din piele sintetică gravabilă cu laser, cu adeziv | |
| Distingeți-vă cu eticheta modernă din piele sintetică laserabilă în formă de hexagon cu finisare merrow. Această etichetă modernă cu șase laturi, realizată din piele sintetică durabilă și finalizată cu o cusătură merrow neată, oferă o suprafață curată pentru gravarea cu laser. Puteți grava direct pe suprafața sa logo-uri sau grafice clare și permanente. Spatele său autoadeziv puternic permite fixarea rapidă, fără cusut, pe îmbrăcăminte, echipamente și accesorii. Este modalitatea perfectă de a marca uniformele companiei, de a crea identificatori unici pentru echipe la evenimente, de a personaliza produsele promoționale sau de a adăuga un detaliu personalizat geantelor și pălăriilor. | |
| Detalii produs | |
| Instrucțiuni de curățenie | |
| Curăță reziduuri după laserare cu orice curător neutral. Șterge manciunele cu un șervețel umed, alcoolul va elimina semnele de creion. | |
| Lungime | 3" |
| Înălțime | 2" |
| Grosime | 1/16 |
| Dimensiunea totală | 3" (L) x 2" (Î) x 1/16" gros |
| Zona Maximă de Personalizare | 2 3/4" x 1 3/4" |
| Culoare | Verificați cartonașul nostru de culori și contactați echipa noastră de vânzări. Continuăm să inovăm cu noi culori și modele. |
| Culoare Grabuită | negru, alb, aur, argint, bronz...... |
| Material | simulare de piele |
| Dimensiuni Diverse | 1.57mm gros |
| Note diverse | |
| Spatele patch-ului este autoadesiv. Scoateți protecția după laserare și aplicați cu căldură. Setările de aplicare variază în funcție de presa dumneavoastră și condițiile atmosferice. Patch-urile se pot spăla doar manual Se potrivește atât pentru imprimanta laser cât și pentru imprimanta UV | |
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
CA
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
GL
HU
MT
TH
TR







