etichetă ovală din piele sintetică gravabilă cu laser, 3 1/2" x 2 1/2", cu finisare Merrow și adeziv
- Parametru
- Produse asociate
- Cerere
Parametru
| Etichetă ovală din piele sintetică gravabilă cu laser, cu adeziv | |
| Etichetă ovală din imitatie de piele gravabilă cu laser, cu finisare merrow și adeziv este realizată dintr-o imitație de piele rezistentă, gravabilă cu laser, și are margini finisate cu punct merrow. Ofertă gravuri laser clare și rezistente la decolorare pentru logo-uri și designuri personalizate. Spatele său autoadeziv puternic asigură aplicare rapidă, fără unelte, pe cele mai multe tipuri de materiale textile. Rezistentă la uzură și practică, se potrivește pentru îmbrăcăminte, geante, pălării, uniforme și proiecte de artizanat. Ideală pentru decorarea brandurilor, cadouri personalizate și stilizarea accesoriilor zilnice. | |
| Detalii produs | |
| Instrucțiuni de curățenie | |
| Pentru a curăța articolele din leatherette laserabil, utilizați apă și săpun. Nu va lăsa urme de apă. Alcoolul funcționează bine pe semne ale scrise cu stilou. Leatherette nu absorbe uleiul de la degete. | |
| Lungime | 3 1/2" |
| Înălțime | 2 1/2" |
| Grosime | 1/16 |
| Dimensiunea totală | 3 1/2" (L) x 2 1/2" (Î) x 1/16" grosime |
| Zona Maximă de Personalizare | 3 1/4" x 2 1/4" |
| Culoare | Verificați cartonașul nostru de culori și contactați echipa noastră de vânzări. Continuăm să inovăm cu noi culori și modele. |
| Culoare Grabuită | negru, alb, aur, argint, bronz...... |
| Material | simulare de piele |
| Dimensiuni Diverse | 1.57mm gros |
| Note diverse | |
| Partea de spate a patches-ului este auto-adhesivă. Scoateți protecția după laserare și aplicați cu căldură. Setările de aplicare variază în funcție de presa dvs. și condițiile atmosferice. Patch-urile se pot spăla doar manual Se potrivește atât pentru imprimanta laser cât și pentru imprimanta UV | |
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
CA
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
GL
HU
MT
TH
TR







