trójkątna naszywka z imitacji skóry do laserowania o wymiarach 3" x 2", z obróbką merrow i klejem
- Parametry
- Produkty powiązane
- Zapytanie
Parametry
| Sześciokątna, nadająca się do grawerowania laserem naszywka z imitacji skóry z klejem | |
| Wyróżnij się za pomocą naszej nowoczesnej, nadającej się do grawerowania laserowego naszywki z imitacji skóry w kształcie sześciokąta z wykończeniem ściegiem merrow. Ta nowoczesna, sześciokątna naszywka wykonana jest z trwałej imitacji skóry i posiada precyzyjny ścieg merrow, zapewniając czystą powierzchnię do grawerowania laserowego. Możesz trwale i wyraźnie grawerować na jej powierzchni loga lub grafiki. Silny klej na odwrocie umożliwia szybkie, bezszczwowe przytwierdzenie naszywki do odzieży, sprzętu i akcesoriów. To idealne rozwiązanie do oznaczania mundurów firmowych, tworzenia unikalnych identyfikatorów zespołu na wydarzeniach, personalizacji produktów promocyjnych lub dodawania indywidualnego akcentu do toreb i czapek. | |
| Szczegóły produktu | |
| Instrukcje czyszczenia | |
| Po oznakowaniu laserowym usuń resztki dowolnym neutralnym czyszcikiem. Usuń plamy wilgotną szmatką, alkohol usunie ślady tuszu. | |
| Długość | 3" |
| Wysokość | 2" |
| Grubość | 1/16 |
| Całkowity rozmiar | 3" (D) x 2" (W) x 1/16" gruby |
| Maksymalne pole personalizacji | 2 3/4" x 1 3/4" |
| Kolor | Sprawdź naszą kartę kolorów i skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży. Kontynuujemy innowację w zakresie nowych kolorów i wzorów. |
| Kolor laserowany | czarny, biały, złoty, srebrny, miedziany...... |
| Materiał | skóra sztuczna |
| Rozmaite wymiary | 1.57mm grube |
| Różne notatki | |
| Tył naklejki jest samoprzylepny. Zdejmij osłonę po wypalaniu laserowym i zastosuj cieplne przyłożenie. Ustawienia aplikacji mogą się różnić w zależności od twojego prasowania i warunków atmosferycznych. Naklejki należy przechowywać wyłącznie w myjni ręcznej Przeznaczone zarówno dla drukarki laserowej jak i UV | |
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
CA
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
GL
HU
MT
TH
TR







