owalna naszywka z imitacji skóry do laserowania o wymiarach 3 1/2" x 2 1/2", z obróbką merrow i klejem
- Parametry
- Produkty powiązane
- Zapytanie
Parametry
| Owalna, nadająca się do grawerowania laserem naszywka z materiału podobnego do skórzanego z obróbką Merrow z klejem | |
| Owalna, nadająca się do grawerowania laserowego naklejka z imitacji skóry z obrzeżami wykończonymi ściegiem merrow i warstwą klejącą jest wykonana z trwałej, nadającej się do grawerowania laserowego sztucznej skóry oraz delikatnie obszytych krawędzi ściegiem merrow. Zapewnia wyraźne, odporno na wypaczanie grawerowanie laserowe logo i niestandardowych projektów. Silna warstwa samoprzylepna umożliwia szybkie, bezużyteczkowe przyklejenie do większości materiałów tekstylnych. Naklejka jest odporna na zużycie i praktyczna – nadaje się do stosowania na odzieży, torbach, czapkach, mundurach oraz projektach rzemieślniczych. Idealna do dekoracji marek, prezentów z indywidualnym nadrukiem oraz stylizacji codziennych akcesoriów. | |
| Szczegóły produktu | |
| Instrukcje czyszczenia | |
| Aby oczyścić przedmioty z skórki do laserowego oznaczania, użyj wody i mydła. Nie pozostawia plam wodnych. Alkohol działa dobrze na ślady od pióra. Skórkowanie nie absorbuje oleju z palców. | |
| Długość | 3 1/2" |
| Wysokość | 2 1/2" |
| Grubość | 1/16 |
| Całkowity rozmiar | 8,9 cm (D) x 6,4 cm (W) x 0,16 cm grube |
| Maksymalne pole personalizacji | 8,3 cm x 5,7 cm |
| Kolor | Sprawdź naszą kartę kolorów i skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży. Kontynuujemy innowację w zakresie nowych kolorów i wzorów. |
| Kolor laserowany | czarny, biały, złoty, srebrny, miedziany...... |
| Materiał | skóra sztuczna |
| Rozmaite wymiary | 1.57mm grube |
| Różne notatki | |
| Tył patcha jest samoprzylepny. Po wydruku laserowym zdjęj osłonę i zaaplikuj cieplnie. Ustawienia aplikacji mogą się różnić w zależności od Twojego prasowania i warunków atmosferycznych. Naklejki należy przechowywać wyłącznie w myjni ręcznej Przeznaczone zarówno dla drukarki laserowej jak i UV | |
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
CA
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
GL
HU
MT
TH
TR







