trójkątna naszywka z imitacji skóry do laserowania o wymiarach 3 1/2" x 2 1/2", z obróbką merrow i klejem
- Parametry
- Produkty powiązane
- Zapytanie
Parametry
| Sześciokątna naszywka z tworzywa sztucznego nadającego się do grawerowania laserowego z obróbką Merrow i klejem | |
| Sześciokątna naszywka z imitacji skóry do grawerowania laserowego z obrzeżami merrowymi i klejem charakteryzuje się wysokiej jakości imitacją skóry nadającą się do grawerowania laserowego oraz delikatnymi obrzeżami merrowymi. Pozwala na tworzenie wyraźnych, trwało zachowujących się grawerunków logo, tekstu i niestandardowych wzorów. Dzięki silnemu kleju z tyłu można ją łatwo przykleić bez szycia do większości materiałów tekstylnych. Ta odporna na zużycie naszywka jest idealna do czapek, torebek, odzieży, mundurów oraz rękodzielniczych artykułów rzemieślniczych. Jest szeroko stosowana w celach niestandardowej marki, prezentów promocyjnych oraz codziennych zastosowań dekoracyjnych. | |
| Szczegóły produktu | |
| Instrukcje czyszczenia | |
| Po oznakowaniu laserowym usuń resztki dowolnym neutralnym czyszcikiem. Usuń plamy wilgotną szmatką, alkohol usunie ślady tuszu. | |
| Długość | 3 1/2" |
| Wysokość | 2 1/2" |
| Grubość | 1/6 |
| Całkowity rozmiar | 8,9 cm (D) x 6,4 cm (W) x 0,16 cm grube |
| Maksymalne pole personalizacji | 8,3 cm x 5,7 cm |
| Kolor | Sprawdź naszą kartę kolorów i skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży. Kontynuujemy innowację w zakresie nowych kolorów i wzorów. |
| Kolor laserowany | czarny, biały, złoty, srebrny, miedziany...... |
| Materiał | skóra sztuczna |
| Rozmaite wymiary | 1.57mm grube |
| Różne notatki | |
| Tył naklejki jest samoprzylepny. Zdejmij osłonę po wypalaniu laserowym i zastosuj cieplne przyłożenie. Ustawienia aplikacji mogą się różnić w zależności od twojego prasowania i warunków atmosferycznych. Naklejki należy przechowywać wyłącznie w myjni ręcznej Przeznaczone zarówno dla drukarki laserowej jak i UV | |
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
CA
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
GL
HU
MT
TH
TR







