3" x 2" sekskantet, laserbar lærliknende Merrow-merke med lim
- Parameter
- Relaterte produkter
- Forespørsel
Parameter
| Sekskantet laserbar lærprent med merrow-kant og lim | |
| Fremheve deg med den sekskantede merrow-patchen av laserbar kunstlær. Denne moderne, sekskantede patchen er laget av slitesterkt kunstlær og har en ren, merrow-sydd kant som gir et rent underlag for lasergravering. Du kan grave inn skarpe, permanente logoer eller grafikker direkte i overflaten. Den kraftige limbakken gjør at den kan festes raskt uten å sy til klær, utstyr og tilbehør. Den er perfekt for å merke bedriftsuniformer, lage unike teamidentifikatorer til arrangementer, tilpasse promosjonsprodukter eller legge til en personlig berøring på sekker og hatter. | |
| Produktdetaljer | |
| Rengjøringsinstruks | |
| Rens rester etter lasermerking med hvilken som helst nøytral renser. Tørk flekker med et fuktig klær, alkohol fjerner tinteprutter. | |
| Lengde | 3" |
| Høyde | 2" |
| Tykkelse | 1/16 |
| Total størrelse | 3" (L) x 2" (H) x 1/16" tykk |
| Maksimal Personaliseringsområde | 2 3/4" x 1 3/4" |
| Farge | Se på vår fargekort og ta kontakt med vårt salgs team. Vi fortsetter å innovere med nye farger og mønstre. |
| Laseret Farge | svart, hvit, gull, sølv, kobber...... |
| Materiale | falsk lær |
| Diverse mål | 1,57mm tykk |
| Diverse notater | |
| Bakken av merket er selvklebende. Riv bort beskyttelseslaget etter laserbehandling og varm tilpass. Innstillingene for å anvende varierer avhengig av din presse og atmosfæren. Merker må vaske håndskrevet kun Passer både for laser eller UV-skriver | |
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
CA
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
GL
HU
MT
TH
TR







