3 1/2" x 2 1/2" oval, laserbar lærliknende Merrow-merke med lim
- Parameter
- Relaterte produkter
- Forespørsel
Parameter
| Oval laserbar lærliknende Merrow-merke med lim | |
| Oval merrow-patch av laserbar kunstlær med lim bak er laget av slitesterkt, laserbart kunstlær og har fine merrow-syede kanter. Den gir skarpe, utblekningsfrie lasergraveringer for logoer og egendefinerte design. Den kraftige selvlimeren på baksiden sikrer rask, verktøyfri montering på de fleste stoffer. Slitesterk og praktisk, passer den til klær, sekker, hatter, uniformer og hobbyprosjekter. Perfekt for merkevaredekorasjon, personlige gaver og daglig tilbehørsstiling. | |
| Produktdetaljer | |
| Rengjøringsinstruks | |
| For å rengjøre laserbare leatherette-objekter, bruk vann og sape. Det vil ikke la tilbake vannflekker. Alkohol fungerer godt på pennmerker. Leatherette absorberer ikke fingervet. | |
| Lengde | 3 1/2" |
| Høyde | 2 1/2“ |
| Tykkelse | 1/16 |
| Total størrelse | 3 1/2" (L) x 2 1/2" (H) x 1/16" tykk |
| Maksimal Personaliseringsområde | 3 1/4" x 2 1/4" |
| Farge | Se på vår fargekort og ta kontakt med vårt salgs team. Vi fortsetter å innovere med nye farger og mønstre. |
| Laseret Farge | svart, hvit, gull, sølv, kobber...... |
| Materiale | falsk lær |
| Diverse mål | 1,57mm tykk |
| Diverse notater | |
| Bakken av patchen er selvklebende. Riv av beskyttelsesdekken etter laserbehandling og varm tilpass. Innstillingene for å anvende varierer avhengig av din presse og atmosfæriske vilkår. Merker må vaske håndskrevet kun Passer både for laser eller UV-skriver | |
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
CA
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
GL
HU
MT
TH
TR







