3 1/2" x 2 1/2" ovaalvormige, laserbaar lederachtige Merrow-patch met kleeflaag
- Parameter
- Gerelateerde producten
- Aanvraag
Parameter
| Ovaal laserbaar leatherette Merrow-patch met kleeflaag | |
| Ovale, laserbare lederachtige Merrow-patch met kleeflaag is vervaardigd uit duurzame, laserbare kunstleren stof en heeft fijne, merrow-gestikte randen. Het biedt scherpe, vlekbestendige lasergravures voor logo’s en aangepaste ontwerpen. De sterke zelfklevende achterzijde zorgt voor snelle, gereedschapsvrije bevestiging op de meeste stoffen. Slijtvast en praktisch, geschikt voor kleding, tassen, petten, uniformen en knutselprojecten. Ideaal voor merkdecoratie, gepersonaliseerde cadeaus en dagelijks accessoirestyling. | |
| Productdetails | |
| Schoonmaakinstructies | |
| Om laserbare leatherette artikelen schoon te maken, gebruik water en zeep. Dit laat geen waterspots achter. Alcohol werkt goed tegen penstrepen. Leatherette absorbeert geen vingerafdrukvet. | |
| Lengte | 3 1/2" |
| Hoogte | 2 1/2" |
| Dikte | 1/16 |
| Algemene afmetingen | 3 1/2" (L) x 2 1/2" (H) x 1/16" dik |
| Maximale Personalisatiegebied | 3 1/4" x 2 1/4" |
| Kleur | Controleer onze kleurencard en neem contact op met ons verkoopteam. We blijven innoveren met nieuwe kleuren en patronen. |
| Gelasere kleur | zwart, wit, goud, zilver, koper...... |
| Materiaal | kunstleer |
| Diverse afmetingen | 1,57mm dik |
| Diversen notities | |
| Achterkant van de patch is zelfplakker. Pel de beschermende laag na het laseren en warm toepassen. Instellingen voor het toepassen variëren afhankelijk van uw pers en atmosferische omstandigheden. Patches zijn alleen handwasbaar Geschikt zowel voor laser- als UV-drukker | |
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
CA
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
GL
HU
MT
TH
TR







