pitċa ta’ Leatherette Esagonali b’Adesiv, li tista’ tintużża bil-Laser, 3" x 2"
- Parametru
- Prodotti Relatati
- Richiesta
Parametru
| Pitċa ta’ Leatherette bil-Forma ta’ Eżagon li tista’ tintużza bil-Laser b’Adheżiv | |
| Iżda b'dan il-Paċi tal-Leatherette bil-Laser bil-Forma ta' Eżagon. Din il-paċi moderna li għandha sitt ħut, imfatta minn faux leather ħażin u msaħħa bil-bordura merrow ħelqa, toffri kanvas ċar għall-inċiżjoni bil-laser. Tista' tinskel logo jew grafika ċara u permanenti direttament fuq is-superfiċe tagħmel. Il-baċka adħesiva ħażina tagħmel li tittajjar malajr mingħajr li tkun meħtieġa sewja fuq il-ħwejjeż, l-attrezzatura u l-aċċessorji. Huwa l-mod it-tajjeb biex tibrandja l-uniformi tal-kumpanija, tikkreja identifikaturi uniki għall-grup għall-eventi, tikkustomizza l-prodotti promozzjonali jew tizżid toċċa personalizzata fuq iż-żbagħat u l-baċċal. | |
| Dettalji tal-prodott | |
| Istruzzjonijiet għall-Ingħad | |
| Naqsa l-riżidu wara t-żejjed ma' kull nuħa skura neutrali. Maħħu l-punti ma' sakk jew klopp imruħ, l-alkuol se jnaqas l-imprejst tal-ink. | |
| It-tul | 3" |
| Għoli | 2" |
| Thickness | 1/16 |
| Idimm Kollu | 3" (L) x 2" (H) x 1/16" spess |
| Ara Personalizzazzjoni Massima | 2 3/4" x 1 3/4" |
| Kulur | Ħallieq il-karta tal-ġewwa tiegħek u tikkontatta mal-teams ta' vendita tagħna. Nifhemu xejn ġdida b'ajru tal-ġewwa u modelli. |
| Kolor Lasered | swar, abjad, aħmar safri, awwers, nakkas...... |
| Materjal | faux Leather |
| Dimanzijsijiet Istranarji | 1.57mm spess |
| Noti Misc. | |
| L-ikl ta' patch huwa miżwija samej. Ħalla l-kopert protettiv baħħad il-laser u applika bħar. It-tiffor tal-applicazzjoni jivveru għal dawn li jagħmlu varjanzi skont il-premju tiegħek u s-sitwazzjoni atmosferika. Il-patches huma Bil-Għsl Mill-Iddiena Biss Tista' tirriżerva għal laser jew stampant UV | |
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
CA
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
GL
HU
MT
TH
TR







