pitċa ta’ Leatherette Ovli b’Adesiv, li tista’ tintużża bil-Laser, 3 1/2" x 2 1/2"
- Parametru
- Prodotti Relatati
- Richiesta
Parametru
| Patch Ovali ta’ Leatherette li jista' jinħdem bil-laser u b’Merrow b’Adheżiv | |
| Il-Patch tal-Leatherette Ovali li jista' jinkiseb bil-Laser b’Adheżiv huwa ffurmat bl-użu ta’ faux leather duraturi li jista' jinkiseb bil-laser u b’edġi ħajjin imerrow-stitchjati. Joffri kisbiet bil-laser ħarifi u li ma jkunux is-silġu għall-logos u l-ideat personalizzati. Il-baċku adheżiv qawwi tagħmel applikazzjoni ħafifa u mingħajr użu ta’ oġġetti għall-biżża aktar komuni. Huwa resistenti għall-użu u prattiku, u jifforma ħajt, borset, kappelli, uniformi u proġetti ta’ arti u mestieri. Perfett għall-dekorazzjoni tal-brand, il-regali personalizzati u l-istil ta’ aċċessorji ta’ kull jum. | |
| Dettalji tal-prodott | |
| Istruzzjonijiet għall-Ingħad | |
| Għal iklinja l-oggetti ta' leatherette li jistgħu jiġu magħqudi bil-laser, istamma l-ilma u s-saġġon. Ma jista' jagħmlu sniem ta' ilma. L-alkohol isinjora jiddeciskli marki tal-penna. Il-leatherette ma tassorbiex l-żejt tal-bidu. | |
| It-tul | 3 u nofs" |
| Għoli | 2 u nofs" |
| Thickness | 1/16 |
| Idimm Kollu | 3 1/2" (G) x 2 1/2" (Ī) x 1/16" tkikka |
| Ara Personalizzazzjoni Massima | 3 1/4" x 2 1/4" |
| Kulur | Ħallieq il-karta tal-ġewwa tiegħek u tikkontatta mal-teams ta' vendita tagħna. Nifhemu xejn ġdida b'ajru tal-ġewwa u modelli. |
| Kolor Lasered | swar, abjad, aħmar safri, awwers, nakkas...... |
| Materjal | faux Leather |
| Dimanzijsijiet Istranarji | 1.57mm spess |
| Noti Misc. | |
| Il-faċċetta tax-xad tar-pċiġġa hija adesiva bħala samejh. Nerfu l-kopertina protettiva bażil tas-sajjetta u applika bħala dawn il-ħars. It-tastiġi għall-applicazzjoni jivverju skont il-preß tiegħek u skont it-ktien atmosferiki. Il-patches huma Bil-Għsl Mill-Iddiena Biss Tista' tirriżerva għal laser jew stampant UV | |
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
CA
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
GL
HU
MT
TH
TR







