3" x 2" šešiakampis lazeriuojamas odos imitacinis Merrow ženklas su klijais
- Parametras
- Susiję produktai
- Užklausa
Parametras
| Šešiakampis lazeriuojamas odos imitacinis Merrow ženklas su klijais | |
| Išsiskirkite naudodami šešiakampį lazeriuojamą odos imitacijos Merrow ženklą. Šis modernus šešiakampis ženklas, pagamintas iš tvirto dirbtinio odos medžiagų ir apdorotas tiksliomis merrow siūlėmis, suteikia švarų paviršių lazerinei graviruotei. Jūs galite įpjauti aštrius, nuolatinius logotipus ar grafinius vaizdus tiesiogiai į jo paviršių. Jo stiprus lipnus padas leidžia greitai pritvirtinti ženklą prie drabužių, įrangos ir papuošalų be siūlų. Tai puikus būdas ženklinant įmonės uniformas, kurti unikalius komandos identifikatorius renginiams, individualizuoti reklamines prekes arba pridėti asmeninę detalę prie kuprinių ir kepurėlių. | |
| Produkto detalės | |
| Valymo instrukcijos | |
| Po laidžio išvalykite liekanas bet kuriuo neutraliuoju valymo priemonėju. Spąstus nuvalykite drėgmiamu audiniu, alkoholis pašalins tinta žymes. | |
| Ilgis | 3" |
| Aukštis | 2" |
| Storis | 1/16 |
| Bendras dydis | 3" (ILG.) x 2" (AUKŠT.) x 1/16" storas |
| Didžiausias personalizavimo plotas | 2 3/4" x 1 3/4" |
| Spalva | Perginkite mūsų spalvų kortelę ir susisiekite su mūsų prekybos komanda. Mes visada inovuojame, kūrybiškai pristatydami naujas spalvas ir raštus. |
| Lazerinė spalva | juodas, baltas, gold, silver, raukas...... |
| Medžiaga | netiesioginė kožinė |
| Įvairios matmenys | 1.57mm storis |
| Įvairios pastabos | |
| Plokščių kietasis dalis yra savirengiamas. Atskirkite apsauginą slėpiklį po laserinio apdorojimo ir pritaikykite šilumos metodu. Taikymo nustatymai gali skirtis atsižvelgiant į jūsų spaudos prietaiso ir atmosferinius sąlygas. Plokščių reikia plauti rankomis Tinka ir laseriui, ir UV spaustuvui | |
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
CA
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
GL
HU
MT
TH
TR







