3 1/2" x 2 1/2" ovalus lazeriuojamas odos imitacinis Merrow ženklas su klijais
- Parametras
- Susiję produktai
- Užklausa
Parametras
| Ovalus lazeriuojamas odos imitacinis Merrow ženklas su klijais | |
| Ovalus, lazeriuojamas dirbtinio odos ženklas su merro siūlais ir lipniu sluoksniu pagamintas iš tvirtos, lazeriuojamos dirbtinės odos ir turi puikiai apdirbtus merro siūlus kraštuose. Jis leidžia aiškiai ir ilgai išlaikyti logotipų bei individualių dizainų lazerinį graviravimą. Galingas savilipnus pagrindas užtikrina greitą, be įrankių pritaikymą prie daugumos audinių. Šis ženklas yra atsparus dėvėjimui ir praktiškas – tinka drabužiams, rankinėms, skrybėlėms, uniformoms ir amatininkų projektams. Puikiai tinka prekių ženklo dekoravimui, asmeninėms dovanoms ir kasdieniniam papuošalų stiliui. | |
| Produkto detalės | |
| Valymo instrukcijos | |
| Norint išvalyti imitacijos baldžio daiktus, naudokite vandeni ir pyklę. Tai nesugriovs vandens žymų. Alkoholas gerai veikia nuo raštožymio žymų. Imitacijos baldžius nesidengia pirminiu oleju. | |
| Ilgis | 3 1/2" |
| Aukštis | 2 1⁄2" |
| Storis | 1/16 |
| Bendras dydis | 3 1/2" (P) x 2 1/2" (A) x 1/16" storas |
| Didžiausias personalizavimo plotas | 3 1/4" x 2 1/4" |
| Spalva | Perginkite mūsų spalvų kortelę ir susisiekite su mūsų prekybos komanda. Mes visada inovuojame, kūrybiškai pristatydami naujas spalvas ir raštus. |
| Lazerinė spalva | juodas, baltas, gold, silver, raukas...... |
| Medžiaga | netiesioginė kožinė |
| Įvairios matmenys | 1.57mm storis |
| Įvairios pastabos | |
| Kliedo galas yra su savitarniu kliju. Atskirkite apsauginį sluoksnį po laserinio ženklavimo ir pritaikykite šilumą. Taikymo nustatymai gali skirtis priklausomai nuo jūsų spaudiklio ir atmosferinių sąlygų. Plokščių reikia plauti rankomis Tinka ir laseriui, ir UV spaustuvui | |
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
CA
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
GL
HU
MT
TH
TR







