תג עגול מבד חיקוי עור שמתאימה לחריטה באור לייזר, בגודל 3 אינץ' × 2 אינץ', עם מסגרת מרוא וצמד דבק
- פרמטר
- מוצרים קשורים
- בקשה
פרמטר
| תג מרואו שצובע באור לייזר בצורת משושה, עם דבק | |
| הבהירו עם תג מרקם דומה לעור שמתאימה לחריטה באור לייזר בצורת משושה. תג מודרני זה בעל שש צלעות, עשוי מעור מלאכותי עמיד ומסתיים בתפר מרואו נקי, ומציע שטח חלק לחריטת אור לייזר. ניתן לחרוט ישירות על פניו לוגואים או גרפיקה חדים וקבועים. גב התג מצויד בדבק חזק המאפשר הידוק מהיר ללא תפירה על בגדים, ציוד ואבזרים. זהו האופן המושלם לסמן מדי חברה, ליצור מזהים ייחודיים לקבוצות לאירועים, להתאים מוצרים קידומיים או להוסיף נגיעה אישית לתיקים וכובעים. | |
| פרטי המוצר | |
| הוראותנחיות ניקוי | |
| נקה שאריות לאחר ליזר עם מנקה ניטרלי כלשהו. מחה את הכתמים בבד רטוב, אלכוהול יסיר את סימניหมึก. | |
| אורך | 3" |
| גובה | 2" |
| עובי | 1/16 |
| גודל כולל | 3" (אורך) x 2" (גובה) x 1/16" עבה |
| שטח אופרה מקסימלי | 2 3/4" x 1 3/4" |
| צבע | בדקו את כרטיס הצבעים שלנו וה연ו עם צוות המכירות שלנו. אנו ממשיכים להמציא צבעים ותבניות חדשים. |
| צבע ליזר | שחור, לבן, זהב, כסף, נחושת...... |
| חומר | עור מזויף |
| מימדים שונים | עבה 1.57mm |
| הערות שונות | |
| אחורית הדבקה היא דבק עצמית. גלוי את הכיסוי המגן לאחר לייזר ותמשוך חום. הגדרות התמשוך משתנות בהתאם למדחס שלך ותנאי האטמוספירה. פצצות מוגבות שטיפה ידנית בלבד מתאים גם למדפסת לייזר וגם למדפסת UV | |
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
CA
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
GL
HU
MT
TH
TR







