3" x 2" hatszög alakú, lézerrel metszhető műbőr Merrow-címke ragasztóval
- Paraméter
- Kapcsolódó termékek
- Lekérdezés
Paraméter
| Hatszög alakú lézerrel metszhető műbőr Merrow-jelvény ragasztóval | |
| Tűnjen ki a hatszög alakú, lézerrel gravírozható műbőr merrow-címke segítségével. Ez a modern, hatoldalú címke tartós műbőrből készül, és tiszta merrow-varrással van befejezve, így tökéletes felületet nyújt a lézeres gravírozásra. Éles, maradandó logókat vagy grafikákat gravírozhat közvetlenül a felületére. Erős ragasztó háttérrel rendelkezik, így gyorsan, varrat nélkül rögzíthető ruhákra, felszerelésekre és kiegészítőkre. Ez a tökéletes megoldás vállalati egyenruhák megjelölésére, egyedi csapatazonosítók készítésére rendezvényeken, promóciós termékek személyre szabására, illetve táskák és kalapok személyre szabott díszítésére. | |
| Termék Részletei | |
| Tisztítási Útmutató | |
| Tisztítson a lézerek után maradékot bármilyen neutrális tisztítóval. Terítsen le foltokat nedves szöggel, az alkohol eltávolítja az íróanyag jeleit. | |
| Hossz | 3" |
| Magasság | 2" |
| Vastagság | 1/16 |
| Teljes méret | 3" (H) x 2" (M) x 1/16" vastag |
| Maximális Testreszabási Terület | 2 3/4" x 1 3/4" |
| Szín | Nézd meg a színes lapunkat és fordulj a bolti csapatunkhoz. Folyamatosan fejlesztünk új színeket és mintákat. |
| Laseres Szín | fekete, fehér, arany, ezüst, réz...... |
| Anyag | igazi bőrt hasonlító anyag |
| Egyéb méretek | 1.57mm vastagság |
| Egyéb megjegyzések | |
| A cserep hátoldala önzsetű. Távolítsa el a védőfedetést a laserelés után és mélyítse forrósággal. Az alkalmazási beállítások a nyomtató és az atmoszféra szerint változhatnak. A szívek csak kézzel moshatók Alkalmazható mind laser, mind UV nyomtatáshoz. | |
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
CA
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
GL
HU
MT
TH
TR







