3 1/2" x 2 1/2" ovális, lézerrel metszhető műbőr Merrow-címke ragasztóval
- Paraméter
- Kapcsolódó termékek
- Lekérdezés
Paraméter
| Ovális lézerrel gravírozható műbőr Merrow-jelvény ragasztóval | |
| Ovális, lézerrel metszhető műbőr Merrow-címke ragasztóval tartós, lézerrel metszhető műbőrből készül, finom Merrow-varrással kivégzett szélekkel. Éles, nem elszíneződő lézeres gravírozást tesz lehetővé logók és egyedi dizájnok számára. Erős öntapadó hátoldala gyors, eszköz nélküli rögzítést biztosít a legtöbb textíliára. Kopásálló és praktikus megoldás ruhákra, táskákra, kalapokra, egyenruhákra és kézműves projektekre. Kiváló választás márkázási célokra, személyre szabott ajándékokhoz és napi kiegészítők stílusos kialakításához. | |
| Termék Részletei | |
| Tisztítási Útmutató | |
| A laserelhető bőrtúsz tárgyak takarításához használjon vízt és sapkot. Nem hagy vízesési foltokat. Az alkohol jól működik a tolljegyek eltávolítására. A bőrtúsz nem szivárognak az ujjnyomvonalból származó olajért. | |
| Hossz | 3 és fél. |
| Magasság | 2 és fél" |
| Vastagság | 1/16 |
| Teljes méret | 3 1/2" (H) x 2 1/2" (M) x 1/16" vastagság |
| Maximális Testreszabási Terület | 3 1/4" x 2 1/4" |
| Szín | Nézd meg a színes lapunkat és fordulj a bolti csapatunkhoz. Folyamatosan fejlesztünk új színeket és mintákat. |
| Laseres Szín | fekete, fehér, arany, ezüst, réz...... |
| Anyag | igazi bőrt hasonlító anyag |
| Egyéb méretek | 1.57mm vastagság |
| Egyéb megjegyzések | |
| A törzs háttéren van önmagányalap. Távolítsa el a védőfedőt a laserelés után és mélyítsen felmelegítve. Az alkalmazási beállítások a nyomtatója és az atmoszfériai feltételei szerint változhatnak. A szívek csak kézzel moshatók Alkalmazható mind laser, mind UV nyomtatáshoz. | |
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
CA
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
GL
HU
MT
TH
TR







