"x 2" Hexagon Laserable Leatherette Merrow Pljesak s lepilom
- Uređaj za upravljanje
- Srodni proizvodi
- Istraživanje
Uređaj za upravljanje
| Hexagon Laserable Leatherette Merrow Pljesak s lepljivim | |
| Izvucite se sa Hexagon Laserable Leatherette Merrow Patch. Ovaj moderni šestostranni pločić, izrađen od izdržljive umjetne kože i završen čistim šavovima, pruža čisto platno za lasersko graviranje. Možete ugravirati oštre, trajne logotipe ili grafike direktno na njegovu površinu. Njegova snažna lepljiva podloga omogućuje brzo i bezšiveno pripremanje za odjeću, opremu i pribor. To je savršen način za brendiranje tvrtke uniforme, stvoriti jedinstvene timske identifikacije za događaje, prilagoditi promotivne proizvode, ili dodati personalizirani dodir torbe i šešire. | |
| Detalji o proizvodu | |
| Upute za čišćenje | |
| Očistite ostatak nakon lasera bilo kojim neutralnim čistivačem. Promećajte prljave mjesto vlagnom šmrguljom, alkohol će ukloniti tinte. | |
| Duljina | 3" |
| Visina | 2" |
| Debljina | 1/16 |
| Ukupna veličina | 3" (D) x 2" (V) x 1/16" debljine |
| Maksimalna površina za personalizaciju | 2 3/4" x 1 3/4" |
| Boja | Provjerite našu boju karticu i obratite se našoj prodajnoj ekipi. Nastavljamo inovirati s novim bojama i uzorcima. |
| Boja lasiranja | crna, bijela, zlatna, srebrna, bakarna...... |
| Materijal | faux koža |
| Ostale dimenzije | 1.57mm debljina |
| Razne napomene | |
| Stranica plaketa je samolepljiva. Skidajte zaštitni omot nakon laseriranja i primijenite toplinom. Postavke za primjenu mogu se razlikovati ovisno o vašem tlaču i atmosferskim uvjetima. Plaketi se može pratić isključivo rukom Odgovara i za laser i za UV štampač | |
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
CA
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
GL
HU
MT
TH
TR







