3 1/2 "x 2 1/2" Ovalni Laserabilni Kožni Merrow Pljesak sa Lepilom
- Uređaj za upravljanje
- Srodni proizvodi
- Istraživanje
Uređaj za upravljanje
| Ovalni laserski kožni flaster Merrow sa lepilom | |
| Ovalni laserični kožni Merrow patch s lepilom napravljen je od izdržljive laserizirane umjetne kože i finih merrow šijenih rubova. Nudimo oštre, neprobijuće laserske gravure za logotipe i dizajn. Njegova snažna samolepljiva podloga osigurava brzu, besoručnu primjenu na većinu tkanina. Otporan na habanje i praktičan, odgovara odjeći, torbama, šeširima, uniformama i zanatnim projektima. Odlično za brend dekorativne, personalizirane poklone i svakodnevne aksesoare. | |
| Detalji o proizvodu | |
| Upute za čišćenje | |
| Da biste očistili predmete od laserom očitivog materijala, koristite vodu i sapun. Neće ostaviti mrlje od vode. Alkohol dobro djeluje na olovke traga. Kožica ne absorbira maslac prsta. | |
| Duljina | 3 1/2" |
| Visina | 2 1/2" |
| Debljina | 1/16 |
| Ukupna veličina | 3 1/2" (D) x 2 1/2" (V) x 1/16" debljina |
| Maksimalna površina za personalizaciju | 3 1/4" x 2 1/4" |
| Boja | Provjerite našu boju karticu i obratite se našoj prodajnoj ekipi. Nastavljamo inovirati s novim bojama i uzorcima. |
| Boja lasiranja | crna, bijela, zlatna, srebrna, bakarna...... |
| Materijal | faux koža |
| Ostale dimenzije | 1.57mm debljina |
| Razne napomene | |
| Iznadnjina je samopriljepljiva. Skini zaštitni sloj nakon laseriranja i primijeni toplinom. Postavke za primjenu mogu se razlikovati ovisno o vašem tisaku i atmosferskim uvjetima. Plaketi se može pratić isključivo rukom Odgovara i za laser i za UV štampač | |
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
CA
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
GL
HU
MT
TH
TR







