parche de imitación de coiro hexagonal de 3" x 2", láserable, con remate Merrow e adhesivo
- Parámetro
- Produtos relacionados
- Consulta
Parámetro
| Parche de couro sintético láserable en forma de hexágono con adhesivo | |
| Destaque coa emblema de couro sintético láserable en forma de hexágono. Esta emblema moderna de seis lados, fabricada con couro falso duradeiro e rematada cun remate limpo de costura merrow, ofrece unha superficie limpa para gravado láser. Pode gravar directamente na súa superficie logotipos ou gráficos nítidos e permanentes. O seu fondo adhesivo forte permite a súa colocación rápida sen necesidade de coser en prendas, equipamento e complementos. É a maneira perfecta de marcar uniformes corporativos, crear identificadores únicos para equipos en eventos, personalizar produtos promocionais ou engadir un toque persoal a bolsas e gorras. | |
| Detalles do produto | |
| Instrucións de Limpieza | |
| Limpia os restos despois do laserado cun limpiador neutro calquera. Esfrega as manchas cun paño humedo, o alcohol eliminará as marcas de tinta. | |
| Longitude | 3" |
| Altura | 2" |
| Grosor | 1/16 |
| Tamaño Total | 3" (L) x 2" (A) x 1/16" de espesor |
| Área Máxima de Personalización | 2 3/4" x 1 3/4" |
| Cor | Consulta a nosa tarxeta de cores e contacta co noso equipo de vendas. Seguimos innovando con novas cores e patróns. |
| Cor Laserada | negro, branco, dourado, prateado, cobre...... |
| Material | faux Leather |
| Medidas Varioas | 1.57mm de espesor |
| Notas diversas | |
| O dorso do pegote é autoadhesivo. Retire a cobertura protexida despois de laser e aplique calor. As configuracións de aplicación varían dependendo da súa prensa e das condicións atmosféricas. Os pegotes só se poden lavar á mão Adequado tanto para impresora láser como para impresora UV | |
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
CA
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
GL
HU
MT
TH
TR







