parche de imitación de coiro oval de 3 1/2" x 2 1/2", láserable, con remate Merrow e adhesivo
- Parámetro
- Produtos relacionados
- Consulta
Parámetro
| Parche oval de couro sintético gravable con adhesivo | |
| O emblema ovalado de couro sintético gravable a láser con bordado merrow e adhesivo está fabricado con couro falso gravable a láser resistente e con bordos finamente rematados en merrow. Ofrece gravados a láser nítidos e resistentes á desbotadura para logotipos e deseños personalizados. O seu potente adhesivo autoadherente garante unha aplicación rápida e sen ferramentas na maioría dos tecidos. É resistente ao desgaste e práctico, polo que é ideal para roupa, bolsos, gorras, uniformes e proxectos artesanais. Perfecto para a decoración de marcas, regalos personalizados e o estilo diario de complementos. | |
| Detalles do produto | |
| Instrucións de Limpieza | |
| Para limpar os artigos de cuero sintético láser, use auga e sabón. Non deixará manchas de auga. O alcohol funciona ben nos rastos de bolígrafo. O cuero sintético non absorve o óleo dos dedos. | |
| Longitude | 3 1/2" |
| Altura | 2 1/2" |
| Grosor | 1/16 |
| Tamaño Total | 3 1/2" (L) x 2 1/2" (A) x 1/16" de grosor |
| Área Máxima de Personalización | 3 1/4" x 2 1/4" |
| Cor | Consulta a nosa tarxeta de cores e contacta co noso equipo de vendas. Seguimos innovando con novas cores e patróns. |
| Cor Laserada | negro, branco, dourado, prateado, cobre...... |
| Material | faux Leather |
| Medidas Varioas | 1.57mm de espesor |
| Notas diversas | |
| O dorso do parche é autoadhesivo. Despreza a cobertura protexida despois de fai-lo co láser e aplícale calor. As configuracións para aplicar varían dependendo da túa prensa e das condicións atmosféricas. Os pegotes só se poden lavar á mão Adequado tanto para impresora láser como para impresora UV | |
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
CA
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
GL
HU
MT
TH
TR







