3" x 2" kuusikulmainen laserattava nahkamainen Merrow-tarrapiste liimauslevityksellä
- Parametrit
- Aiheeseen liittyvät tuotteet
- Pyynnön lähettäminen
Parametrit
| Kuusikulmainen laserattava nahkamainen Merrow-merkki liimauslevyllä | |
| Erkoudu erinomaisella kuusikulmaisella laserleikattavalla nahkamaisella merrow-pistoolipätkällä. Tämä moderni kuusikulmainen pistoolipätkä, joka on valmistettu kestävästä keinonahkasta ja päätetty siistillä merrow-ompelulla, tarjoaa puhtaan pinnan lasergravointia varten. Voit kaiverruttaa teräviä ja pysyviä logoja tai grafiikoita suoraan sen pinnalle. Sen vahva liimaus takaa nopean, ompelumaton kiinnityksen vaatteisiin, varusteisiin ja lisävarusteisiin. Se on täydellinen ratkaisu yrityksen työvaatteiden merkitsemiseen, ainutlaatuisien tiimityökalujen luomiseen tapahtumiin, edistämistuotteiden räätälöintiin tai henkilökohtaisten kosketusten lisäämiseen laukkuihin ja hattuihin. | |
| TUOTEN YKSITYISKOHDET | |
| Puhdistusohjeet | |
| Puhdas jälki laseroinnin jälkeen mikä tahansa neutraali puhdistin. Wiipaat flekissä kostealla villapuolella, alkoholi poistaa muste merkit. | |
| Pituus | 3" |
| Korkeus | 2" |
| Paksuus | 1/16 |
| Kokonaiskoko | 7,62 cm (P) x 5,08 cm (K) x 1/16" paksu |
| Suurin personointialue | 7 cm x 4,5 cm |
| Väri | Tarkista värikorttiemme ja otathan yhteyttä myyntitiimiimme. Jatkamme innovaatiota uusien väreiden ja kuvioitten kanssa. |
| Laseroitu väri | musta, valkoinen, kulta, hopea, koppari...... |
| Materiaali | tekoainehilja |
| Muut mitat | 1,57 mm paksu |
| Muuta huomautuksia | |
| Korkean takaosa on itsetalko. Poista suojakattilainen laserointi jälkeen ja lämpöä sovita. Sijoittamisen asetukset vaihtelevat riippuen painostimestasi ja ilmakehään liittyvistä olosuhteista. Korit ovat Käsikastepesuja Vain Sopii sekä laserin että UV-tulostimen käyttöön. | |
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
CA
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
GL
HU
MT
TH
TR







