3 1/2" × 2 1/2" suorakulmainen laserattava leatherette-merrow-tarramerkki liimauslevyllä
- Parametrit
- Aiheeseen liittyvät tuotteet
- Pyynnön lähettäminen
Parametrit
| Suorakulmainen laserattava nahkamainen Merrow-tarrapiste liimauslevyllä | |
| Tämä suorakulmainen, laserilla kuvattavissa oleva nahkamainen merrow-reunainen merkkipiste, jossa on vahva liimausta takana, on suunniteltu brändäykseen ja räätälöintiin. Se on valmistettu kestävästä PU-nahasta, ja sen merrow-ompelut varmistavat siistin ja hienoutumaton reunan. Pinta on optimoitu lasergravointia varten, mikä mahdollistaa terävien logojen tai kuvien pysyvän kaiverruksen. Se kiinnittyy luotettavasti kankaisiin, kuten ylihattuihin, reppuihin ja lippuisiin. Tämä merkkipiste on ideaali yritysten työvaatteisiin, joukkueiden vaatteisiin, tapahtumien mainoslahjoituksiin ja henkilökohtaistettuihin tarvikkeisiin – se tarjoaa ammattimaisen ulkoasun, helpon kiinnityksen ja pitkäikäisen käytön. | |
| TUOTEN YKSITYISKOHDET | |
| Puhdistusohjeet | |
| Puhdas jälki laseroinnin jälkeen mikä tahansa neutraali puhdistin. Wiipaat flekissä kostealla villapuolella, alkoholi poistaa muste merkit. | |
| Pituus | 3 1/2" |
| Korkeus | 2 1/2" |
| Paksuus | 1/16 |
| Kokonaiskoko | 3 1/2" (P) x 2 1/2" (K) x 1/16" paksu |
| Suurin personointialue | 3 1/4" x 2 1/4" |
| Väri | Tarkista värikorttiemme ja otathan yhteyttä myyntitiimiimme. Jatkamme innovaatiota uusien väreiden ja kuvioitten kanssa. |
| Laseroitu väri | musta, valkoinen, kulta, hopea, koppari...... |
| Materiaali | tekoainehilja |
| Muut mitat | 1,57 mm paksu |
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
CA
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
GL
HU
MT
TH
TR







