3" x 2" kuusnurkne laseritav lederlaadne Merrow-märk laimaga
- Parameeter
- Seotud tooted
- Päring
Parameeter
| Kuusnurkne laseritav letheroidne Merrow-märk kleepuvaga | |
| Erinege välja Hexagoni laseritavast nahakujulisest merrow-pärgust. See kaasaegne kuusnurkne pärgas, mille valmistamiseks kasutatakse vastupidavat kunstnahka ja mille lõpetab täpselt tehtud merrow-õmblus, pakub puhta pinnase lasergravüürimiseks. Teie saate sellele pinnale gravüürida teravnägelikke ja püsivaid logot või graafikuid. Tugev kleebis taga võimaldab kiiret, õmblemata kinnitamist riidele, varustusele ja lisavarustusele. See on ideaalne viis ettevõtte ülikondade märgistamiseks, unikaalsete meeskonna identifikaatorite loomiseks üritustel, reklaamitoodete kohandamiseks või taskuriiulite ja mütside isikupärastamiseks. | |
| Toote üksikasjad | |
| Puhastamise juhised | |
| Puhastage laseri järelejäänud osad mingi neutraalse puhastusvõimega. Puhkutage plaadid märke ära ligipääsetava veepuhviga, inkjmärgid eemaldub alkohooliga. | |
| Pikkus | 3" |
| Kõrgus | 2" |
| Paksus | 1/16 |
| Üldine suurus | 3" (P) x 2" (K) x 1/16" paks |
| Maksimaalne personaliseerimispiirkond | 2 3/4" x 1 3/4" |
| Värv | Vaata meie värvi kaarti ja võta meie müügimeeskonnaga ühendust. Me jätkame uute värvide ja kujunduste arendamisega. |
| Laseritud värv | must, valge, kuld, hope, kopar...... |
| Materjal | faux Leather |
| Muud mõõdud | 1.57mm paks |
| Muud märkused | |
| Paadi tagapool on isele kleepuv. Tõmestage kaitsekaanne laserdimise järel ja soojendage sisse. Rakendamise seaded võivad erineda teie presse ja ilmatingimustest sõltuvalt. Paadid on ainult käespestuseks Sobib nii laseri kui ka UV printeri jaoks | |
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
CA
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
GL
HU
MT
TH
TR







