3 1/2" x 2 1/2" ellipsiline laseritav lederlaadne Merrow-märk laimaga
- Parameeter
- Seotud tooted
- Päring
Parameeter
| Ovaalne laseritav lederkoe Merrow-märk kleepuvatega | |
| Ovaalne laseritav letherette Merrow-märk, millel on kleepuv põhi, on valmistatud vastupidavast laseritavast kunstnahast ja täpselt merrow-õmblusega ääristatud. See võimaldab teravnägelikke ja värvikindlaid lasergravüüre logoidele ja kohandatud disainidele. Tugev ise-kleepuv põhi tagab kiire ja tööriistadeta paigaldamise enamikule tekstiilidele. Kulumiskindel ja praktiline, sobib rõivastele, kottidele, mütsidele, ülikonnale ja käsitööprojektidele. Suurepärane brändi dekoratsiooniks, isikupärastatud kingitusteks ja igapäevaseks lisavarustuse stiilimiseks. | |
| Toote üksikasjad | |
| Puhastamise juhised | |
| Laseeritavate nahakangaselteseate puhastamiseks kasutage vett ja seepuhta. See ei jätka veesegi. Alkohol töötab hästi kalamärgidest. Nahakangas ei suuda sõrmeõli. | |
| Pikkus | 3 1/2" |
| Kõrgus | 2 1/2" |
| Paksus | 1/16 |
| Üldine suurus | 3 1/2" (P) x 2 1/2" (K) x 1/16" paks |
| Maksimaalne personaliseerimispiirkond | 3 1/4" x 2 1/4" |
| Värv | Vaata meie värvi kaarti ja võta meie müügimeeskonnaga ühendust. Me jätkame uute värvide ja kujunduste arendamisega. |
| Laseritud värv | must, valge, kuld, hope, kopar...... |
| Materjal | faux Leather |
| Muud mõõdud | 1.57mm paks |
| Muud märkused | |
| Paadide tagaosa on iselehektiivne. Tõmge kaitsekaet ära pärast laseerimist ja soojendage rakendamisel. Rakendamise seaded muutuvad sõltuvalt teie presist ja ilmatingimustest. Paadid on ainult käespestuseks Sobib nii laseri kui ka UV printeri jaoks | |
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
CA
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
GL
HU
MT
TH
TR







