3" x 2" sekskantet, laserbar læderlignende Merrow-patch med klæbemiddel
- Parameter
- Relaterede produkter
- Anmodning
Parameter
| Sekskantet laserbar læderlignende Merrow-patch med klæbemiddel | |
| Gør dig bemærket med den sekskantede Hexagon-laserbar læderlignende Merrow-patch. Denne moderne, sekskantede patch er fremstillet af holdbart kunstlæder og færdiggjort med pæn merrow-stikning, hvilket giver en ren flade til lasergravering. Du kan grave skarpe, permanente logoer eller grafikker direkte ind i overfladen. Dens kraftfulde klæbende bagside gør det muligt at montere den hurtigt uden syning på tøj, udstyr og tilbehør. Det er den perfekte måde at brande virksomhedens uniformer på, skabe unikke holdidentifikatorer til arrangementer, tilpasse promotionsprodukter eller tilføje en personlig detalje til tasker og hatte. | |
| Produktdetaljer | |
| Rengøringsinstruktioner | |
| Rengør rester efter laserbearbejdning med en neutral rengøringsmiddel. Tør flekker med et dampt klud, alkohol vil fjerne inkjetmærker. | |
| Længde | 3" |
| Højde | 2" |
| Tykkelse | 1/16 |
| Samlet størrelse | 3" (L) x 2" (H) x 1/16" tyk |
| Maksimal Personliggørelsesareal | 2 3/4" x 1 3/4" |
| Farve | Se vores farvekort og kontakt vores salgsafdeling. Vi fortsætter med at innovere med nye farver og mønstre. |
| Laserefarve | sort, hvid, guld, sølv, kobber...... |
| Materiale | falsk læder |
| Diverse mål | 1,57 mm tyk |
| Diverse noter | |
| Bagden af patchen er selvklebende. Riv beskyttelseslaget efter laserbehandling og anvend varme. Indstillingerne for anvendelse varierer alt efter din presse og atmosfæriske vilkår. Patcher skal kun vaskes i hånden Passer til både laser eller UV-skriver | |
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
CA
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
GL
HU
MT
TH
TR







