3 1/2" x 2 1/2" oval, laserbar læderlignende Merrow-patch med klæbemiddel
- Parameter
- Relaterede produkter
- Anmodning
Parameter
| Oval laserbar læderlignende Merrow-patch med klæbemiddel | |
| Oval laserbar læderlignende Merrow-patch med klæbemiddel er fremstillet af holdbart laserbart kunstlæder og har fint merrow-stikede kanter. Den giver skarpe, udblekningsfaste lasergraveringer til logoer og brugerdefinerede designs. Dens kraftige selvklæbende bagside sikrer hurtig, værktøjsfri montering på de fleste stoffer. Den er slidstærk og praktisk og egner sig til tøj, tasker, hatte, uniformer og håndværksprojekter. Fremragende til mærkepræsentation, personlige gaver og daglig tilpasning af tilbehør. | |
| Produktdetaljer | |
| Rengøringsinstruktioner | |
| For at rengøre laserbare leatherette-ting, brug vand og sæbe. Det vil ikke forårsage vandflekker. Alkohol virker godt mod pennen mærker. Leatherette absorberer ikke fingeraftryksolie. | |
| Længde | 3 1/2" |
| Højde | 2 1/2" |
| Tykkelse | 1/16 |
| Samlet størrelse | 3 1/2" (L) x 2 1/2" (H) x 1/16" tyk |
| Maksimal Personliggørelsesareal | 3 1/4" x 2 1/4" |
| Farve | Se vores farvekort og kontakt vores salgsafdeling. Vi fortsætter med at innovere med nye farver og mønstre. |
| Laserefarve | sort, hvid, guld, sølv, kobber...... |
| Materiale | falsk læder |
| Diverse mål | 1,57 mm tyk |
| Diverse noter | |
| Bagden af patchen er selvklebende. Riv beskyttelseslaget efter laserbehandling og anvend varme. Indstillingerne for anvendelse varierer alt efter din trykmaskine og atmosfæriske vilkår. Patcher skal kun vaskes i hånden Passer til både laser eller UV-skriver | |
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
CA
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
GL
HU
MT
TH
TR







