šestiúhelníkový laserovatelný koženkový nášivný štítek s lepicí vrstvou, 3" × 2"
- Parametr
- Související produkty
- Dotaz
Parametr
| Šestiúhelníkový laserovatelný patch z kůžoviny s merrowovým lemem a lepicí vrstvou | |
| Zaujměte pozornost šestiúhelníkovou značkou Hexagon Laserable Leatherette Merrow. Tato moderní šestihranná značka z odolné umělé kůže s čistým merrowovým stehem poskytuje dokonalý povrch pro laserové gravírování. Můžete na její povrch trvale a ostře vyryt loga nebo grafiky. Silná lepicí vrstva na zadní straně umožňuje rychlé, bezševné připevnění ke střevícům, oblečení, vybavení a doplňkům. Je to ideální řešení pro označování firemních uniforem, vytváření jedinečných identifikátorů týmů pro akce, personalizaci propagačních produktů nebo individuální zdobení brašen a klobouků. | |
| Detail produktu | |
| Instrukce pro čištění | |
| Po laserovém vyřezávání odstraňte zbytky pomocí jakéhokoli neutrálního čistícího prostředku. Skvrny otírejte mokrým hadříkem, alkohol odebere inkoustové skvrny. | |
| Délka | 3" |
| Výška | 2" |
| Tloušťka | 1/16 |
| Celková velikost | 3" (D) x 2" (V) x 1/16" tlustá |
| Maximální oblast pro personalizaci | 2 3/4" x 1 3/4" |
| Barva | Zkontrolujte naši barevnou kartu a kontaktujte naši prodejní tým. Stále inovujeme s novými barvami a vzory. |
| Barva po laserování | černá, bílá, zlatá, stříbrná, měděná...... |
| Materiál | umělá kůže |
| Různé rozměry | 1,57mm tlustá |
| Různé poznámky | |
| Záda patch jsou samolepící. Odstraňte ochrannou obálku po laserování a aplikujte teplo. Nastavení pro aplikaci se liší v závislosti na vašem tlači a atmosférických podmínkách. Patche lze prát pouze ručně Vhodné jak pro laserový tak i pro UV tisk | |
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
CA
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
GL
HU
MT
TH
TR







