ovální laserovatelný koženkový nášivný štítek s lepicí vrstvou, 3 1/2" × 2 1/2"
- Parametr
- Související produkty
- Dotaz
Parametr
| Oválný laserovatelný koženkový merrowový patch s lepicí vrstvou | |
| Oválná laserovatelná nášivka z kůžoviny s merrowovým lemem a lepicí vrstvou je vyrobena z odolné, laserovatelné umělé kůže a má jemně merrowově stehané okraje. Nabízí ostré, nevyblednutelné laserové gravury pro loga a individuální návrhy. Silná samolepivá podložka umožňuje rychlou, beznástrojovou aplikaci na většinu látek. Odolná proti opotřebení a praktická – vhodná pro oblečení, tašky, čepice, uniformy i ruční práce. Skvělá volba pro označování značek, personalizované dárky a každodenní stylování doplňků. | |
| Detail produktu | |
| Instrukce pro čištění | |
| Pro čištění laserovatelných kůželatinových předmětů použijte vodu a mýdlo. Nenechá to skvrny od vody. Alkohol dobře funguje na tužkové šmouhy. Kůželatina nepohltila olej z prstů. | |
| Délka | 3 1/2" |
| Výška | 2 1/2" |
| Tloušťka | 1/16 |
| Celková velikost | 3 1/2" (D) x 2 1/2" (V) x 1/16" tlusté |
| Maximální oblast pro personalizaci | 3 1/4" x 2 1/4" |
| Barva | Zkontrolujte naši barevnou kartu a kontaktujte naši prodejní tým. Stále inovujeme s novými barvami a vzory. |
| Barva po laserování | černá, bílá, zlatá, stříbrná, měděná...... |
| Materiál | umělá kůže |
| Různé rozměry | 1,57mm tlustá |
| Různé poznámky | |
| Záda náplasti jsou sebelepidelná. Odstraňte ochrannou vrstvu po laserování a aplikujte teplo. Nastavení pro aplikaci se liší v závislosti na vašem tlačítku a atmosférických podmínkách. Patche lze prát pouze ručně Vhodné jak pro laserový tak i pro UV tisk | |
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
CA
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
GL
HU
MT
TH
TR







