peceta de cuir sintètic hexagonal de 3" x 2", apta per a tall làser, amb merrow i adhesiu
- Paràmetre
- Productes relacionats
- Consulta
Paràmetre
| Peceta de cuir sintètic làserable hexagonal amb adhesiu | |
| Destaca amb la motlla de cuir sintètic gravable al làser Hexagon Merrow. Aquesta motlla moderna de sis costats, fabricada amb cuir sintètic resistent i acabada amb costura merrow neta, ofereix una superfície neta per a la gravació làser. Pots gravar directament sobre la seva superfície logotips o gràfics nítids i permanents. El seu suport adhesiu fort permet una fixació ràpida i sense costura a roba, equipaments i accessoris. És la manera perfecta de marcar uniformes corporatius, crear identificadors d’equip únicos per a esdeveniments, personalitzar productes promocionals o afegir un toc personalitzat a bosses i barrets. | |
| Detalls del producte | |
| Intruccions de neteja | |
| Neteja els residus després de l'operació de llaser amb qualsevol netejador neutral. Esfrega les manches amb un full humit, l'alcohol eliminarà les marques d'encre. | |
| Longitud | 3" |
| Altura | 2" |
| Gruix | 1/16 |
| Mida total | 3" (L) x 2" (A) x 1/16" d'espessor |
| Àrea màxima de personalització | 2 3/4" x 1 3/4" |
| Color | Consulteu la nostra targeta de colors i poseu-vos en contacte amb el nostre equip de vendes. Continuem innovant amb nous colors i dissenys. |
| Color laserat | negre, blanc, or, plata, bronze...... |
| Material | pell Sintètica |
| Dimensions Miscel·lànies | 1.57mm d'espessor |
| Notes miscel·lànies | |
| El dors del pegatiny és autoadhesiu. Retreure l'envoltori protector després d'usar el llaser i aplicar calor. Les configuracions per a l'aplicació varien en funció de la teva premsa i les condicions atmosfèriques. Els pegatins són només per llavar a mà Es adapta tant per a impressió llàser com per a impressora UV | |
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
CA
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
GL
HU
MT
TH
TR







