рамка за снимки от лазеров кожзам 5" x 7"
- Параметри
- Свързани продукти
- Заявка
Параметри
| Лазерна обработка на кожзаменител за рамки за снимки | |
| Възнесете своята памет с премиални рамки от лазеробработвано кожзам, разработени за снимки 5x7". Изработени от висококачествено синтетично кожува, тези рамки имат гладка повърхност, идеална за точна лазерна гравировка на имена, дати или персонализирани съобщения. Идеални за подаръци с индивидуален характер, корпоративни награди и празнования на важни моменти, всяка рамка kombinira дълговечност с sofisticirana текстура. Класическият формат 5x7" (13x18 см) подчертава ценените моменти, докато областта за гравировка добавя уникално sentimentalno значение. Лесно eleganti za домашен декор или професионални изложби. Запазете специалните моменти с вечен сувенир, който прекрасно съчетава персонализация и роскош. | |
| Подробности за продукта | |
| Инструкции за чистене | |
| Изчистете остатъците след лазерното гравиране с всякакъв нейтрален чистящ. Протрите петната с влажна търга, алкохолът ще премахне черничените бележки. | |
| Дължина | 7 3/4" |
| Височина | 9 3⁄4" |
| Дебелина | 3/8 |
| Общ размер | 7 3/4" x 9 3/4" |
| Максимална област за персонализация | 1 3/8"(W) |
| Цвят | Проверете нашата цветова карта и свържете се с нашия продажбен екип. Продължаваме да иновираме с нови цветове и узори. |
| Лазерен цвят | черен, бял, златен, сребрен, меден...... |
| Материал | Изкуствена кожа |
| Други размери | Държи снимка 5" x 7" |
| Дiverse бележки | |
| Прозореят е 4 1/2" x 6 1/2" и е стъклен. Рамката е 1 5/8"(W) цял път около. Рамката може да се повеси или да стои както хоризонтално, така и вертикално | |
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
CA
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
GL
HU
MT
TH
TR







