шестоъгълен мерроу патч от лакирана кожа за лазерно гравиране, 3" x 2"
- Параметри
- Свързани продукти
- Заявка
Параметри
| Шестоъгълна лазерно обработваема кожена лента с мероу-шевове и лепяща основа | |
| Отличете се с шестоъгълната кожена емблема за лазерно гравиране Hexagon Laserable Leatherette Merrow. Тази модерна шестостранна емблема, изработена от издръжлива изкуствена кожа и завършена с аккуратна мероу-шивка, предлага чиста повърхност за лазерно гравиране. Можете да изгравирате остри, трайни лога или графики директно върху нея. Силният самозалепващ слой позволява бързо прикрепяне без шиене към дрехи, оборудване и аксесоари. Това е идеалният начин за маркиране на служебни униформи, създаване на уникални идентификатори за екипи на събития, персонализиране на промоционални продукти или добавяне на индивидуален елемент към чанти и шапки. | |
| Подробности за продукта | |
| Инструкции за чистене | |
| Пречистете остатъците след лазерната гравировка с нейтрален чистач. Протрите петната с влажна търга, а алкохолът ще премахне черничените белези. | |
| Дължина | 3" |
| Височина | 2" |
| Дебелина | 1/16 |
| Общ размер | 3" (Д) x 2" (В) x 1/16" дебелина |
| Максимална област за персонализация | 2 3/4" x 1 3/4" |
| Цвят | Проверете нашата цветова карта и свържете се с нашия продажбен екип. Продължаваме да иновираме с нови цветове и узори. |
| Лазерен цвят | черен, бял, златен, сребрен, меден...... |
| Материал | изкуствена кожа |
| Други размери | 1.57мм дебелина |
| Дiverse бележки | |
| Задната част на плочката е самолипна. Измалете защитното покритие след лазерен обработ и приложете с топлина. Настройките за прилагане варират в зависимост от преса и атмосферните условия. Плочките трябва да се измиват само ръчно Подходи както за лазерен, така и за UV принтер | |
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
CA
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
GL
HU
MT
TH
TR







