овален мерроу патч от лакирана кожа за лазерно гравиране, 3 1/2" x 2 1/2"
- Параметри
- Свързани продукти
- Заявка
Параметри
| Овална лазерно гравирана кожена лента с меро-шев и лепяща основа | |
| Овална мероу-еплетена етикетка от излъчваема кожена тъкан с лепкава основа е изработена от издръжлива, подходяща за лазерно гравиране изкуствена кожа и има фини ръбове с мероу-шевове. Предлага ясни и устойчиви на избледняване лазерни гравюри за лога и персонализирани дизайн. Силната самолепква основа осигурява бързо и безинструментно прилагане върху повечето платове. Устойчива на износване и практична, тя е подходяща за дрехи, чанти, шапки, униформи и занаятчийски проекти. Отлична за декориране на марки, персонализирани подаръци и стилизиране на ежедневни аксесоари. | |
| Подробности за продукта | |
| Инструкции за чистене | |
| За чистене на предмети от лазерна кожомет използвайте вода и сапун. Няма да оставя водни петна. Алкохол работи добре срещу писални бележки. Кожометът не абсорбира маслени пръстови отпечатъци. | |
| Дължина | 3 1/2" |
| Височина | 2 1/2" |
| Дебелина | 1/16 |
| Общ размер | 3 1/2" (Д) x 2 1/2" (В) x 1/16" дебелина |
| Максимална област за персонализация | 3 1/4" x 2 1/4" |
| Цвят | Проверете нашата цветова карта и свържете се с нашия продажбен екип. Продължаваме да иновираме с нови цветове и узори. |
| Лазерен цвят | черен, бял, златен, сребрен, меден...... |
| Материал | изкуствена кожа |
| Други размери | 1.57мм дебелина |
| Дiverse бележки | |
| Задната част на плочката е самолепяща се. Извадете защитното покритие след лазерова обработка и приложете я с топлина. Настройките за прилагане варират в зависимост от притискача и атмосферните условия. Плочките трябва да се измиват само ръчно Подходи както за лазерен, така и за UV принтер | |
EN
AR
BG
HR
CS
DA
NL
FI
FR
DE
EL
HI
IT
JA
KO
NO
PL
PT
RO
RU
ES
SV
CA
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
ET
GL
HU
MT
TH
TR







